Šī lapa izmanto cookies. Tos izmanto, lai funkcionalitāti lapā. Apmeklējot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanu. Ja jūs nevēlaties, sīkdatnes ir saglabāta datorā, jūs varat mainīt jūsu pārlūka iestatījumu, lai tas nav saglabāt sīkdatnes. Ja sīkdatnes ir atspējots Jūsu pārlūkprogrammā, portāla funkcionalitāte un pieejamība var būt ierobežota.

Specialus transportas

 

Nė vienas pervežimas mums nėra sudėtingas!

Specialus transportas užima ypatingą vietą mūsų veikloje. Kiekvienas pervežimas yra unikalus ir kiekvienam klientui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Taikydami lanksčius sprendimus ir patyrusių darbuotojų žinias, mes sprendžiame sudėtingiausius specifinio transportavimo klausimus, kurie reikalauja ypatingo dėmesio ir kruopštumo laiko ir kainos atžvilgiu. Pavyzdžiui vaistų, betono gaminių, surenkamų namų, įrengimų ar lenktyninių žirgų transportavimas.

Specifinis transportas dažnai reikalauja detalių žinių apie tos šalies įstatymus ir krovinių gabenimo taisykles. Prisiimdami visą atsakomybę už krovinį, mes sklandžiai įvykdome netgi pačias sudėtingiausias užduotis.