Šī lapa izmanto cookies. Tos izmanto, lai funkcionalitāti lapā. Apmeklējot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanu. Ja jūs nevēlaties, sīkdatnes ir saglabāta datorā, jūs varat mainīt jūsu pārlūka iestatījumu, lai tas nav saglabāt sīkdatnes. Ja sīkdatnes ir atspējots Jūsu pārlūkprogrammā, portāla funkcionalitāte un pieejamība var būt ierobežota.

Logistikos paslaugos

Mes taupome Jūsų laiką ir pinigus!

Pirkdami iš mūsų viso logistikos paslaugų paketo paslaugą (angl.  „outsourcing“) - mūsų klientai sutaupo laiko savo pagrindinei veiklai vykdyti, jų bendrosios išlaidos sumažėja, o visa logistika ir kroviniais pasirūpiname mes.  Su mūsų įmonės darbuotojais visada galima susisiekti bet kuriuo paros metu. Telefonai dirba budėjimo režime, net ir atostogų metu.

Klientai, perkantys mūsų paslaugas, negaišta savo laiko transporto įmonių ir transportavimo būdų paieškoms. Sutaupomas laikas sąskaitų-faktūrų išrašymui ir tvarkymui. Ingstad & Co turi griežtą krovinių judėjimo ir pristatymo kontrolę. Todėl visada žinosite kur randasi Jūsų krovinys.

Bendradarbiaujant su Ingstad & Co visada operatyviai gausite konkurencingus transportavimo kainų paskaičiavimus, o tai ypač svarbu ieškant naujų klientų ir siūlant jiems savo produkciją.  Mes padedame savo klientams potencialių klientų  paieškos, prekybos, draudimo, muito mokesčių ir kitais klausimais.

Sandėliuose Vilniuje galime ne tik sandėliuoti, bet ir rūšiuoti, pakuoti, konsoliduoti krovinius tolimesniam išsiuntimui į užsienio šalis.

Turime didelę patirtį muitinės formalumų tvarkyme:  ruošiame visus reikalingus dokumentus susijusius su eksporto / importo procedūromis.  Biuras Švedijoje yra tiesiogiai susietas su muitinės TDS sistema, o AEO sertifikatas ir darbuotojų patirtis šioje srityje suteikia mūsų klientams greitą ir patikimą muitinės deklaracijos dokumentų apiforminimą. 

Ingstad & Co gali atlikti logistikos studijas įmonėse, kurios padidina įmonės veiklos efektyvumą, taipogi pagreitina klientų aptarnavimą. Tyrimas paprastai susideda iš keleto sudedamųjų dalių: transporto vertinimas, tarptautiniai pervežimai, prekybos ir tiekymo salygos, muitinės formalumai.