Šī lapa izmanto cookies. Tos izmanto, lai funkcionalitāti lapā. Apmeklējot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanu. Ja jūs nevēlaties, sīkdatnes ir saglabāta datorā, jūs varat mainīt jūsu pārlūka iestatījumu, lai tas nav saglabāt sīkdatnes. Ja sīkdatnes ir atspējots Jūsu pārlūkprogrammā, portāla funkcionalitāte un pieejamība var būt ierobežota.

Verslo koncepcija

Ingstad & Co įmonėms atlieka nepriklausomas logistines analizes, siekiant efektyvinti įmonės logistikos procesus ir taip sutaupyti.

Ingstad & Co paslaugos yra pelningos klientams ir musų tiekėjams – tai vadinama „win-win“ situacija. Platus tarptautinis agentų tinklas yra įmonės stiprioji pusė.

Siekiame išspresti savo klientams visas iškilusias kliūtis ir taip sudaryti jiems palankias sąlygas prekybai tarptautinėje rinkoje. Ingstad & Co nerpripažysta žodžio „problema“ – mes siūlome savo klientams tik jų sprendimo būdus.

Individualus aptarnavimas ir logistikos kaštų analizė – visa tai yra asmeninis dėmesys skirtas mūsų klientams, paremtas profesionaliomis žiniomis ir ilgalaike patirtimi tarptautinėje transporto ir logistikos srityje.

Ingstad & Co objektyviai dirba parenkant transportavimo būdą, kuris yra geriausias mūsų klientui ir jo siunčiamam kroviniui.