Šī lapa izmanto cookies. Tos izmanto, lai funkcionalitāti lapā. Apmeklējot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanu. Ja jūs nevēlaties, sīkdatnes ir saglabāta datorā, jūs varat mainīt jūsu pārlūka iestatījumu, lai tas nav saglabāt sīkdatnes. Ja sīkdatnes ir atspējots Jūsu pārlūkprogrammā, portāla funkcionalitāte un pieejamība var būt ierobežota.

Biurai ir agentai

Ingstad & Co ofisai įkurti trijose šalyse: Malmo (Švedija), Vilniuje (Lietuva) ir Shenzhen (Kinija), visi jie dirba su plačiu agentų tinklu visose didžiausiose pasaulio šalyse.

Ingstad & Co AB Malmo, Švedija

Mūsų pagrindinis biuras yra Malmo mieste, Švedijoje. Visi mūsų darbuotojai turi kvalifikuotų žinių ir ilgametę patirtį tarptautinės prekybos ir logistikos srityse. Įmonė specializuojasi lenktyninių žirgų transportavime, aptarnauja laivus, bei gabena įvairius krovinius jūrų ir oro transportu.

Ingstad & Co UAB Vilniuje, Lietuva

Ingstad & Co biuro Vilniuje pagrindinė veiklos sritis - kelių transportas iš / į Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių į / iš Baltijos šalis, Rusiją ir kitas NVS šalis. Kiekvieną savaitę vykdomi reguliarūs maršrutai pilniems ir daliniams kroviniams kelių transportu. Mūsų darbuotojų kompetetingos žinios padeda  prekybos rinkoje su Rytų Europa ir Rusija. Taip pat mes organizuojame krovinių gabenimą oro bei jūrų transportu bei vykdome įvairius logistikos projektus.

Ingstad & Co Ltd Shenzhen, Kinija

Dar vienas mūsų biuras yra įsikūręs Shenzhen, Kinijoje. Tai leidžia palaikyti tiesioginį ryšį su tiekėjais šioje šalyje, o tai garantuoja greitą ir operatyvų krovinio surinkimą ir gabenimą. 

Pasaulinis agentų tinklas

Visuose didžiuosiuose pasaulio miestuose dirba patyrę agentai. Taigi mes galime klientams pasiūlyti visas transporto paslaugas „nuo durų iki durų“ bet kurioje pasaulio dalyje. Mes galime ne tik pristatyti siuntas pirkėjo nurodytu adresu, bet ir atlikti reikalingus muitinės formalumus gavėjo šalyje.