Šī lapa izmanto cookies. Tos izmanto, lai funkcionalitāti lapā. Apmeklējot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanu. Ja jūs nevēlaties, sīkdatnes ir saglabāta datorā, jūs varat mainīt jūsu pārlūka iestatījumu, lai tas nav saglabāt sīkdatnes. Ja sīkdatnes ir atspējots Jūsu pārlūkprogrammā, portāla funkcionalitāte un pieejamība var būt ierobežota.

 

Ingstad & Co  - profesionalus pagalbininkas tarptautinių pervežimų ir logistikos srityje !

Mūsų darbas yra susijęs su visų rūšių tarptautiniais krovinių pervežimais, kad ir koks būtų pasirinktas transportavimo būdas: lėktuvu, laivu, krovininiu automobiliu ar geležinkeliu. Kiekvienu atveju  savo klientams mes siūlome patį priimtiniausią sprendimą ir finansiškai naudingiausią sprendimą.

Savo klientams mes taip pat padedame potencialių klientų  paieškos, prekybos, draudimo, muito mokesčių ir kitais klausimais. Įmonės pasirinkusios Ingstad & Co pilną ar dalinį logistikos paslaugų paketą (angl. Outsourcing) , sutaupo laiko savo pagrindinei veiklai, gauna finansinę naudą (dėl sumažėjusių sąnaudų ) ir padidintą saugumą transportuojamiems kroviniams.

Pagrindinis įmonės biuras yra Malmo mieste, Švedijoje, dukterinės įmonės yra įsikūrusios Lietuvoje ir Kinijoje.

Ingstad & Co turi platų agentų tinklą visame pasaulyje.